פרמקלצ'ר

שיטת תכנון סביבתית שמטרתה ליצור בתים, גינות וישובים יצרניים, חסכוניים באנרגיה ומאריכי ימים, על פי דפוסים ותופעות טבעיים, מערכות הפועלות תוך שיתוף פעולה עם כוחות הטבע.
את עקרונות הפרמקלצ'ר תוכלו ליישם בכל מקום, בעיר או בכפר, ובכל אקלים, והם יעשירו את חייכם ואת אופן התבוננותכם על העולם הגדול, ועל העולם הקטן שבפתח הבית.

קורס תכנון פרמקלצ'ר מלא
עם טליה ועופר שניידר ומרצים אורחים

מי אנחנו?
טליה ועופר שניידר חיים פרמקלצ'ר כבר למעלה מעשרים שנים, בעיר ובכפר. כל אחד מאיתנו למד עם טובי המורים בעולם(טליה באנגליה, ועופר עם דיב קלארק האוסטרלי), ובעיקר למדנו תוך הרבה עשייה וניסיון אישי. הקורס שלנו מביא עומק של ידע בתכנון, והבנת הסביבה, יחד עם מידע אישי רב תועלת לאנשי סביבה החיים בעידן המודרני ומתמודדים עם קושיות חדשות ומרתקות. זהו קורס התכנון המלא היחידי בארץ (בינתיים) שמביא חיבור בין חכמת ישראל לאיכות הסביבה.  טליה היא בעלת הוצאת הספרים יער, בה היא מדפיסה רק מידע-פרמקלצ'רי ורק על נייר ירוק ודיו ידידותי.

מהי פרמקלצ'ר?
בין אם אתם חיים בעיר או בכפר, במרפסת או בקיבוץ,בכל מקום, בכל שלב בחייכם, ובכל תחום עיסוק או מקצוע, תוכלו לשלב לתוך חייכם אתחכמת החיים הפשוטה והמרתקת של שיטת הפרמקלצ'ר,ולשפר את חייכם ואת חיי סביבתכם, לטובה. הקורס מעניק כלים מעשיים לתכנון ויישום אורח חיים ידידותי לסביבה ולאדם, ובסופו מתחילה דרך מרתקת של גילויים.